اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی

به گزارش وبلاگ 1 کد، طرح ویژه سینما با ما با هدف حمایت از اقشار کم درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می شود.

اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی

به گزارش وبلاگ 1 کد به نقل از روابط عمومی پردیس سینما آزادی، طرح خیریه سینما با ما با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه های معتبر و مجوزدار، اکران های رایگان برگزار می شود.

نخستین برنامه این طرح روز چهارشنبه ـ 2 مرداد ماه ـ با همکاری این موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از بچه ها و نوجوانان خیریه ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت های خود قصد دارد در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده سینما با ما معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم ها به گونه ای انتخاب می شود که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد.

اولین گام اجرای طرح سینما با ما شناسایی و همکاری با خیریه های معتبر و سرشناسی است که افرادی را تحت پوشش خود دارند. در گام بعدی افراد از طریق خیریه ها به سینما معرفی می شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم ها به صورت رایگان به سینما می آیند.

سینما با ما در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه ها اختصاص می دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سانس های نمایش فیلم افزایش پیدا می کند.

ها

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرحی برای اقشار کم درآمد در سینما آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید