آمادگی دانشگاه علامه جهت همکاری و تعامل با دانشگاه های دنیا

به گزارش وبلاگ 1 کد، رییس دانشگاه علامه طباطبایی در دیدار با هیاتی از دانشگاه های لبنان از آمادگی این دانشگاه جهت همکاری و تعامل با دانشگاه های مختلف دنیا به منظور اشتراک داشته های علمی اطلاع داد.

آمادگی دانشگاه علامه جهت همکاری و تعامل با دانشگاه های دنیا

به گزارش وبلاگ 1 کد، هیاتی متشکل از 30 استاد از دانشگاه های وجده، لبنان، المیادین، دانشگاه بیروت، دانشگاه لبنان- صیدا، دانشگاه علوم- طرابلس، دانشگاه لبنان-الحدث با حضور در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی با دکتر سلیمی رئیس این دانشگاه دیدار و مصاحبه کردند.

دکتر سلیمی در این دیدار با اعلام آمادگی این دانشگاه جهت همکاری در زمینه های مختلف نظیر ایجاد زمینه انجام فرصت های مطالعاتی، پروژه های تحقیقاتی مشترک، کارگاه های آموزشی و فعالیت های آموزشی، اظهار کرد: امیدواریم استادان لبنانی در فعالیت های آموزشی مشترک خود دانشگاه علامه طباطبایی را در اولویت قرار دهند.

وی در ادامه به اهمیت توجه استادان این دانشگاه به نظریات مطرح گردیده در جهان در رشته های مختلف تخصصی اشاره نمود و گفت: بر اساس سیاست های دانشگاه علامه طباطبایی، در همه دانشکده ها و پژوهشکده ها، استادان کوشش می نمایند ضمن آشنایی با نظریات روز جهان، خود نیز نظریه پردازی نمایند و اندیشه ها و تحقیقات شان بر اساس یافته های خودشان باشد.

رییس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا دانشجویانی تربیت کنیم که تنها اندیشه های دیگران را تقلید ننمایند بلکه خود مولد باشند، آمادگی دانشگاه را برای همکاری با دانشگاه های لبنانی در زمینه های مختلف بیان کرد و اضافه کرد: در حال حاضر برای همکاری و تعامل با دانشگاه های دیگر و اشتراک داشته ها آمادگی کامل داریم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، در دیدار فوق چند استاد از هیات حاضر به معرفی دانشگاه های خود پرداختند و توسعه روابط آموزشی و پژوهشی با این دانشگاه را خواهان شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمادگی دانشگاه علامه جهت همکاری و تعامل با دانشگاه های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی دانشگاه علامه جهت همکاری و تعامل با دانشگاه های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید